HWg ARES

HWg-Ares, HW Group Yeni Nesil GSM Ortam Monitörü HW Group kendi başına GSM GPRS şebekesi üzerinden ortam izleme kontrol yapabilen yeni nesil Ortam Monitörünü piyasaya çıkardı! Ares Ortam Monitörleri üzerlerindeki dahili bellek ve batarya sayesinde uzak istasyonlarda izleme ve kontrol fonksiyonlarıni kesintisiz bir şekilde yerine getirebilir, topladıkları verileri hem kendi üzerlerine kaydeder hem de GPRS üzerinden periyodk aralıklarla rapor iletebilirler.

Alarm anında telefon arama, SMS ve email ile uyarı gönderebilen cihazlar  kolay kurulum ve konfigürasyonları, FOTA (uzaktan firmware güncelleme) özellikleri ile saha ortamlarında, uzak lokasyonlarda kurulumu son derece basit ve son derece efektif bir çözüm oluştururlar. Sensörler ve MS Excel üzerinden veri kaydı ile Hwg-Ares kendi başına komple bir GSM İzleme / Kontrol Sistemi dir. GPRS iletişim maliyetleri optimize edilmiştir.

Ares'in en kayda değer özelliklerinden birisi de LAN tabanlı IP sensörler ile birlikte aynı çatı altında kullanılabilmesidir. En popüler SNMP İzleme Yazılımı olan Nagios'un Ares için plug-in'i mevcuttur.

Cihazların web sayfalarına gitmek için tıklayınız...